بشر آزمایشگاهی بشر شیشه ای
بشر آزمایشگاهی بشر شیشه ای

بشر شیشه ای

تجهیزات آزمایشگاهی بسیار پرکاربرد در تحقیقات انسانی وجود دارند. یکی از این تجهیزات، بشر آزمایشگاهی است که شکل استوانه‌ای دارد و دارای یک دهانه گشاد می‌باشد. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که استفاده از بشر آزمایشگاهی به راحتی انجام شود و این تجهیزات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشند.

خرید بشر شیشه ای
خرید بشر شیشه ای
خرید بشر شیشه ای
خرید بشر آزمایشگاهی خرید ارلن آزمایشگاهی خرید استوانه مدرج خرید مزور خرید بالن ژوژه خرید بالن حجمی خرید بالن روداژ مبرد ساده مبرد مارپیچ مبرد حباب دار خرید قیف شیشه ای خرید قیف پیرکس خرید زانویی خلا خرید سوکسوله

خرید بشر آزمایشگاهی ...

مشخصات فنی

نام فارسی محصول

بشر شیشه ای

نام انگلیسی محصول

Beaker

جنس

Soda-lime-glass یا بوروسیلیکات

حجم های موجود (سی سی)

5,10,25,50,75,100,150,250,400,500,600,1000,2000,5000,10000

امکان سفارشی سازی

دارد

توضیحاتبشر شیشه ای

انواع بشر از لحاظ جنس
این نوع بشرها از جنس شیشه ی مخصوص بوروسیلیکاتی ساخته شده اند و مقاومت حرارتی بالایی دارند و در آزمایشگاه ها جهت نگهداری و هم زدن و مخلوط کردن و حرارت دادن استفاده می شوند و غالبا در آزمایشگاه اندازه های استاندارد و بلند استفاده می‌شوند. بشرها به طور کلی در سه نوع اندازه قرار می‌گیرند که به نسبت به نیاز‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند:

1. بشر متوسط یا استاندارد: این نوع از بشرها دارای اندازه استاندارد و متوسط هستند و به عنوان بشر گریفین نیز شناخته می‌شوند.

2. بشر بلند: این بشرها دارای ارتفاع بلندی هستند و به عنوان بشر برزلیوس نیز شناخته می‌شوند.

3. بشر کوتاه یا تخت: این افراد دارای ارتفاع کم و سطحی پهن هستند و اغلب برای گرم کردن در حمام داغ استفاده می‌شوند و به عنوان بشر کریستالایزر نیز شناخته می‌شوند.